Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

belgia

Kinderbijslag: Odzyskaj zasiłek

KINDERBIJSLAG – zasiłek rodzinny z Belgii

WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK

To pierwszy krok, żeby zyskać dodatkowe pieniądze dla Ciebie i Twojej rodziny!

Zgłoszenie przez formularz obok to także gwarancja otrzymania RABATU 10%!!!

Kinderbijslag to zasiłek rodzinny w Belgii. Należy się on na dzieci do 25 roku życia, które się uczą. Twoja rodzina może zyskać od ok. 1084 euro do nawet 2993 euro na jedno dziecko rocznie! To duża kwota. Jeśli dotąd nie wiedziałeś, że należy Ci się taki zasiłek, nic straconego. Pomożemy Ci odzyskać zaległy Kinderbijslag, aż do 5 lat wstecz! Wystarczy, że w roku za który chcesz się rozliczyć pracowałeś w Belgii co najmniej 3 miesiące. Zasiłek możesz otrzymać na dzieci współmałżonka lub przysposobione. Doliczane są także dodatkowe ulgi (np.: wynikające z obowiązku szkolnego lub bycia samotnym rodzicem), co może zwiększyć Twój zasiłek o kolejne 200 euro miesięcznie za każde dziecko!

Wystarczy, że wypełnisz formularz widoczny obok i poczekasz na kontakt od naszego konsultanta, lub samodzielnie wydrukujesz i uzupełnisz dokumenty (do pobrania poniżej).

Pobierz dokumenty

Wypełnij je wg załączonej w plikach instrukcji i wyślij do nas!

Kinderbijslag

Krok po kroku

Najpierw wypełnij formularz dostępny obok i czekaj, aż skontaktuje się z Tobą nasz pracownik. Możesz też samodzielnie wydrukować i uzupełnić dokumenty, które są do pobrania powyżej.

Do swojego zgłoszenia powinieneś dołączyć m.in.

  • Fiche (za cały rok) lub Loonafrekening (za każdy miesiąc) lub Loonbrief (za każdy tydzień) – uzyskane od pracodawcy;
  • Unijne akty małżeństwa i urodzenia dzieci (jeśli nie są unijne to przetłumaczone na język angielski/ niemiecki/ holenderski);
  • Inne dokumenty i zaświadczenia, które aktualnie Ci wskażemy w instrukcji dołączonej do kompletu dokumentów, który od nas otrzymujesz lub sam pobierasz z tej strony.

Sprawdź w instrukcji naszych dokumentów, czego jeszcze potrzebujesz.

Teraz odpocznij, a my zajmiemy się resztą! Sprawdzimy, czy przysługuje Ci zasiłek i skierujemy Twoją sprawę do urzędu. Doliczymy Ci wszystkie przysługujące ulgi tak, aby Twój zasiłek był jak najwyższy. Warto ubiegać się o ten zasiłek, bo Ty i Twoja rodzina możecie zyskać nawet 2993 euro rocznie za każde dziecko!

Wszystko o zasiłku

WSZYSTKO O ZASIŁKU KINDERBIJSLAG

1. Czas pozyskania zasiłku: od momentu wysłania wniosku do urzędu potrwa to około 6 miesięcy! Wiele zależy od Twojej indywidualnej sytuacji.

2. Wysokość zasiłków: możliwe są bardzo wysokie zasiłki od 1116 euro do 3108 euro na każde jedno dziecko rocznie!

3. Za ile lat możesz pozyskać: aż do 5 lat wstecz, pomnażając potencjalny zysk!

4. Dziecko w Polsce
Kinderbijslag można uzyskać nawet na dziecko, które mieszka w Polsce. Nie musi ono mieszkać z osobą pracującą za granicą, wystarczy, że jest zameldowane z opiekunem w Polsce. Najważniejsze, że rodzic w Belgii pracował tam min. 3 miesiące w roku, za który chce uzyskać zasiłek. Zasiłek rodzinny Kinderbijslag z Belgii przysługuje także na dzieci małżonka lub dzieci przysposobione.

5. Akt małżeństwa i urodzenia
Wystarczy dołączyć akty w wersji „unijnej". Są to wersje aktów wydawane przez polskie urzędy w wersji polsko-angielskiej. Osoby nieposiadające takiego aktu, mogą załączyć zwykłe tłumaczenie (nie musi być notarialne). Urzędy czasem zmieniają te zasady – warto więc zawsze upewnić się i zapytać naszych konsultantów, jakie akty obecnie są wymagane.

6. Pracownik oddelegowany

Aby móc wnioskować o belgijski zasiłek na dzieci, należy opłacać składki na ubezpieczenie na terenie Belgii. Z tego powodu osoba oddelegowana nie ma możliwości ubiegać się o to świadczenie.

Nie zwlekaj, zwróć się do nas już teraz! Twoja rodzina może zyskać nawet 3108 euro rocznie na każde dziecko, i to aż do 5 lat wstecz!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas pod numerem telefonu 061 82 88 102 lub przez e-mail z zakładki KONTAKT. Z chęcią Ci pomożemy!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!