Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Rozliczenie podatku z Holandii

Holandia: Odzyskaj podatek

WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK
To pierwszy krok, żeby Twoje pieniądze wróciły do Ciebie!

Zgłoszenie przez formularz obok to także gwarancja otrzymania RABATU 30%!!!

Warto zgłosić się po rozliczenie w Holandii, bo możesz uzyskać swój nadpłacony podatek! Średni zwrot naszych klientów to ponad 2 tysiące złotych za rok. Możesz odzyskać pieniądze do 5 lat wstecz. Jeśli otrzymałeś z holenderskiej skarbówki wezwanie do rozliczenia – masz obowiązek się rozliczyć! Nie martw się, z nami będzie to szybkie i proste. Pomożemy Ci wypełnić dokumenty, wstępnie obliczymy ile zwrotu podatku Ci przysługuje i rozliczymy w holenderskim urzędzie na najkorzystniejszych warunkach. Doliczymy wszystkie przysługujące Ci ulgi (np.: tzw. rozłąkowe czy ulgę na dzieci). Jesteśmy w stałym kontakcie z holenderskim urzędem podatkowym, więc wiemy o nadchodzących zmianach, które obrócimy na Twoją korzyść. Z nami rozliczysz się 2 miesiące szybciej, niż w innych firmach i odzyskasz najwyższą możliwą kwotę! A dodatkowo podpowiemy Ci, ile możesz zyskać dzięki zasiłkowi na dzieci Kinderbijslag oraz dodatkowi Zorgtoeslag.

Wypełnij formularz widoczny obok i czekaj na kontakt naszego konsultanta lub samodzielnie wydrukuj, uzupełnij i prześlij dokumenty dostępne poniżej:

Pobierz dokumenty

Wypełnij je wg załączonej w plikach instrukcji i wyślij do nas!

NL_2023 podatek i Zorgtoeslag

Holandia_23_22_21_20_podatek

 

Wydrukuj osobno ten komplet za każdy rok, który chcesz rozliczyć. Czyli jeśli chcesz rozliczyć 2023 rok i mieć powiększony podatek o zwrot zasiłku Zorgtoeslag, to wydrukuj pierwszy komplet. A jeśli chcesz zgłosić się po odzyskanie podatku za lata 2023, 2022, 2021 lub 2020, bez dodatkowych pieniędzy z Zorgtoeslag - wydrukuj drugi komplet. Pamiętaj, że wypełniony plik będzie zawierał Twoje dane, więc wysyłaj do nas te dokumenty w bezpiecznej formie z numerem nadania przesyłki.

Krok po kroku

Z nami rozliczenie podatku z Holandii to nie problem!
Na początek wypełnij formularz widoczny obok (po prawej stronie) i czekaj na wiadomość od nas. Możesz też sam przesłać nam wypełnione dokumenty, dostępne powyżej do pobrania.

Oprócz tego na pewno potrzebujesz:

 • Jaaropgaaf – rodzaj PIT, który otrzymasz od pracodawcy po skończeniu roku podatkowego lub
 • Salaris – czyli miesięczne pokwitowanie wypłat i potrąconych podatków, wystarczy posiadać ostatni z nich,
 • zaświadczenie o dochodach, które pobierzesz wraz z naszym kompletem dokumentów, a wypełnia je i podbija pieczątką Twój urząd skarbowy w Polsce. Dokument ten jest potrzebny wyłącznie w przypadku, gdy Twoje dochody z Holandii stanowiły minimum 90% dochodów ze wszystkich krajów w danym roku podatkowym, czyli jesteś rezydentem podatkowym w Holandii.

Jeśli nie posiadasz Jaaropgafu lub Salarisów – pomożemy ci pozyskać brakujący dokument!

Sprawdź w instrukcji pobranych dokumentów, czego jeszcze potrzebujesz.

Odpoczywaj, a my zajmiemy się resztą! Obliczymy wstępnie ile zwrotu podatku Ci przysługuje. Odzyskamy dla Ciebie Twoje pieniądze, zwiększając kwotę o wszystkie ulgi. Z nami możesz otrzymać jeszcze więcej, zwracając się o dodatek do ubezpieczenia Zorgtoeslag lub rodzinny Kinderbijslag (z dodatkiem Kindgebonden budget)! (KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ).

Wszystko o podatku

1. Czas rozliczenia: trwa u nas krócej o 2-3 miesiące niż u konkurencji! Zwrot Twoich pieniędzy od momentu wysłania rozliczenia do urzędu potrwa średnio 5-6 miesięcy, jednak zdarza się, że jest to tylko miesiąc!

2. Wysokość zwrotów: średnio nasi klienci odzyskują ponad 2 tysiące złotych za każdy rok! A rekordziści odzyskują po kilkanaście tysięcy złotych.

3. Ile lat możesz rozliczyć: rozliczymy Cię aż do 5 lat wstecz!

4. Rozłąkowe
O rozłąkowe z Holandii może wystąpić podatnik, który pracował w latach 2022-2020 w Holandii i zarobił ponad 10 tysięcy euro oraz ma partnera fiskalnego. Z czego jedna z osób musi przebywać w Holandii, a druga w Polsce. Partnerem fiskalnym może być:

 • współmałżonek,
 • partner, z którym wnioskodawca jest w niezalegalizowanym związku: przynajmniej przez ½ roku mają wspólny meldunek oraz są jednocześnie współwłaścicielami funduszu emerytalnego lub domu/mieszkania,
 • partner, z którym wnioskodawca posiada wspólne dziecko oraz wspólny meldunek.

Od 2023 roku rozliczenie rozłąkowe zostało wycofane przez urząd w Holandii i nie można już o nie wnioskować.

5. Ulgi podatkowe (Inkomensafhankelijke kortingen)

Do deklaracji podatkowej doliczamy wszystkie możliwe ulgi podatkowe. Są to m.in.: 

 • ogólna ulga podatkowa,
 • ulga na dziecko,
 • odliczenie kosztów edukacji, leczenia, hipoteki czy usług adwokackich,
 • ulga z tytułu rozłąki z małżonkiem, pozostającym w kraju zamieszkania.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za doliczenie powyższych ulg.

6. Wymagane dokumenty - czym są i skąd je wziąć?
Jaaropgaaf to odpowiednik polskiego PIT. Po zakończeniu roku podatkowego każdy holenderski pracodawca powinien wystawić ten dokument swojemu pracownikowi. Dzięki temu pracownik wie, jakie miał dochody oraz ile podatku zostało mu potrącone. Na podstawie tego dokumentu można odzyskać zwrot podatku. Od każdego pracodawcy trzeba mieć osobny Jaaropgaaf. Jeśli nie masz tych druków, wystarczą Salarisy. Salarisy są to miesięczne potwierdzenia wypłat. Wystarczą 1-2 ostatnie Salarisy w danym roku, ale muszą zawierać podsumowanie kwot podatku i dochodów z całego roku.

7. Wszystkie usługi, w których pomożemy Ci w Holandii:

 • podatek – opisany powyżej,
 • podatek z rozłąkowym – opisany powyżej,
 • dodatek do ubezpieczenia Zorgtoeslag,
 • zasiłek Kinderbijslag,
 • odzyskiwanie podatku w imieniu osób, które nie żyją – zgłoś się do nas po specjalne druki,
 • podatek dla osób oddelegowanych do pracy do Holandii – zgłoś się do nas z kompletem dokumentów na standardowy podatek, są tam już niezbędne pytania, dzięki którym Cię rozliczymy. Pamiętaj: by na formularzu z naszego kompletu dokumentów poinformować nas, czy posiadasz dokument A1!Więcej o osobach oddelegowanych przeczytasz w punkcie nr 9.

8. Czy są osoby mające obowiązek rozliczenia się z podatku w Holandii?

Tak. Są to osoby:

 • z wezwaniem do rozliczenia, otrzymanym z holenderskiego urzędu;
 • z szacowanym zwrotem w postaci niedopłaty co najmniej 51 euro (czyli, gdy Ty musisz oddać do urzędu minimum 51 euro);
 • z szacowanym zwrotem podatku większym niż 18 euro (czyli gdy urząd musi oddać Tobie minimum 18 euro).

9. Pracownik oddelegowany

Rozliczamy również osoby oddelegowane do pracy do Holandii. Jeśli więc podatek był odprowadzany na terenie tego kraju, możemy przygotować deklarację podatkową. Wystarczy posiadać dokument od pracodawcy Jaaropgaaf, który jest podstawą do rozliczenia. Jeśli podatek nie był odprowadzany na terenie Holandii - niestety nie pomożemy z rozliczeniem. Poza holenderską kartą podatkową będzie wymagane zaświadczenie A1. Wystarczy zgłosić się do nas z kompletem dokumentów na standardowy podatek - zawiera on niezbędne pytania, dzięki którym przygotujemy zeznanie.

Jesteśmy autoryzowanym Agentem na Holandię. Dzięki temu 2-3 razy w roku kontaktujemy się z holenderskim urzędem, znamy wszystkie możliwe dla Ciebie ulgi i dodatki oraz część spraw załatwiamy on-line. To znacznie skraca czas odzyskania dla Ciebie pieniędzy. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas pod numerem telefonu 061 82 88 102 lub przez e-mail z zakładki KONTAKT. Z chęcią Ci pomożemy!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!