Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF - zwrot podatku z zagranicy
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

CUF banerB2B

Zostań partnerem

Prowadzisz biuro rachunkowe, podatkowe lub agencję zatrudnienia? Twoi klienci pracują za granicą? Jeśli tak, zgłoś się do nas! Zostań naszym partnerem i wprowadź do swojej oferty rozliczenie podatku zagranicznego i pozyskanie zasiłku z zagranicy!

Jak zostać naszym partnerem?

 1. Zgłoś się do nas, dzwoniąc na numer +48 61 82 88 102 ( nr wew. 130) lub pisząc wiadomość na adres: marta.weglewska@cuf.com.pl.
 2. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy wszystkie szczegóły współpracy.
 3. Przygotujemy specjalną ofertę skierowaną indywidualnie dla Twojej firmy i przedstawimy umowę.
 4. Ustalimy termin szkolenia i dostarczymy niezbędne materiały.
 5. Przeprowadzimy szkolenie, na którym przekażemy wszelkie niezbędne informacje oraz materiały, umożliwiające rozpoczęcie współpracy.
 6. Zaoferujemy Ci wsparcie w promowaniu naszych usług!


Korzyści dla naszego partnera

Współpraca z CUF Sp. z o. o. pozwala na uzyskanie dodatkowych przychodów, przy zerowych nakładach finansowych oraz niewielkim wysiłku ze strony Partnera. Zapewniamy sprawną wypłatę prowizji oraz dostęp do naszego systemu ze sprawami klientów Partnera, więc masz pełną kontrolę! A współpraca jest w pełni bezpieczna i przejrzysta. Z nami można zyskać średnio 100 zł za każdego klienta!

A to nie wszystko:

 • Naszym Partnerom zapewniamy cykliczne szkolenia z zakresu zwrotu podatków i zasiłków zza granicy. 
 • Dostarczamy wszelkie niezbędne dokumenty i formularze z logo lub nazwą firmy Partnera.
 • Gwarantujemy materiały informacyjne oraz marketingowe. 
 • Cyklicznie prowadzimy dla Partnerów programy lojalnościowe, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. 
 • Co roku wspieramy partnerów na różne sposoby: gadżety, ulotki, sprzęty i inne.

Modele współpracy

CUF z Poznania proponuje 3 modele współpracy. Sprawdź, który odpowiada Twojej firmie!

1. Program Partner
Ten program jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz biuro rachunkowe, firmę pośrednictwa finansowego, jesteś tłumaczem, doradcą podatkowym lub właścicielem innej placówki, która chce dodać usługę zwrotu podatku i zasiłku z zagranicy do swojej oferty.
Jeśli Twoi klienci pracują za granicą, możesz zyskać dodatkowe źródło dochodów przy minimalnym zaangażowaniu, a przy tym rozwijać swoją firmę. Wykorzystaj kontakty z klientami, których już posiadasz – możesz na tym zyskać, dając im nowe usługi do wyboru!

Jak to działa:
Partner jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie za skompletowanie i przygotowanie dokumentacji do zwrotu podatku oraz przesłanie dokumentów klienta do CUF. Całą resztą procedury zajmuje się już nasza firma. Gwarantujemy pełną przejrzystość postępowania: Partner poprzez nasz system informatyczny, może na bieżąco śledzić sprawy wszystkich nadesłanych do nas klientów.

2. Program TROS
Ten program jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz firmę pośredniczącą w zatrudnianiu Polaków za granicą np.: agencję pracy, agencję rekrutacyjną.
Program „TROS” to Tax Repayment Outsourcing System. Model nie wymaga ze strony agencji żadnego nakładu pracy. Dzięki współpracy w modelu TROS agencja może generować dodatkowe przychody ze swojej podstawowej działalności, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Jak to działa:
Całą pracę wykonuje CUF - włącznie z pozyskaniem klientów zainteresowanych zwrotem podatku lub zasiłkiem zagranicznym.

3. Inne formy współpracy:
Nie odpowiada Ci żadna z tych ofert? Zapytaj nas o inne możliwości. Przedstaw swoje potrzeby, a my opracujemy ofertę, która będzie Ci odpowiadać.

Dlaczego my?

Dlaczego my?
CUF Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną obsługą Polaków w zakresie zwrotu podatków oraz zasiłków za pracę za granicą. Działamy już od 2002 r., dzięki czemu posiadamy własne kompetencje podatkowe. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która otrzymała status i uprawnienia Autoryzowanego Agenta w Wielkiej Brytanii, Niemczech (Steuerberater) czy Holandii (BECON). Jako jedyni w Polsce posiadamy autoryzację organów administracji podatkowej w Irlandii. Realizujemy zwroty podatków aż z 7 krajów: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Holandii, Belgii, Danii i Austrii. Oprócz tego pozyskujemy zasiłki z Niemiec, Holandii i Belgii. Firma CUF Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za współpracę z Partnerami biznesowymi (B2B) z całej Grupy Kapitałowej Euro-Tax.pl S.A.

Czytaj o nas więcej tutaj!

Nasze kompetencje oraz specjalistyczny system informatyczny pozwalają na przygotowywanie dokumentacji dla średnio 6000 zwrotów miesięcznie oraz prowadzenie 15000 spraw przed zagranicznymi urzędami.

Cenimy współpracę z naszymi partnerami. Mamy ich 200 w całej Polsce, ale ciągle są miejsca, w których z chęcią podejmiemy współpracę. Zgłoś się do nas jak najszybciej i zacznij zarabiać! Z nami zdobędziesz nowe doświadczenie, pozyskasz dodatkowe pieniądze i rozwiniesz działalność swojej firmy! Oferujemy wsparcie w każdym problemie związanym z rozliczeniem z zagranicy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą partnerską lub masz jakiekolwiek pytania, nie czekaj! Zadzwoń na numer +48 61 82 88 102 ( nr wew. 130) lub pisząc wiadomość na adres: marta.weglewska@cuf.com.pl

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij