Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Działalność CUF

CUF Sp. z o.o.

CUF Sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm, zajmujących się rozliczaniem podatków i zasiłków w zagranicznych urzędach skarbowych. Działamy od 2002 roku. Zaufało nam ponad 200 tysięcy osób, które pracowały lub pracują poza granicami kraju. Dzięki temu odzyskaliśmy dla Was już prawie 400 mln zł. Rozliczamy podatki z 7 krajów, a zasiłki w 3 z nich. Ze wszystkimi urzędami jesteśmy w stałym kontakcie, a w większości mamy specjalne tytuły i uprawienia np.: Steuerberater w Niemczech, BECON w Holandii, czy Oficjalny Agent Podatkowy w Irlandii. Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy też oficjalny numer Agenta brytyjskim urzędzie skarbowym.

Systematycznie zwiększamy liczbę oferowanych przez nas usług. Nieustannie modyfikujemy naszą ofertę pod kątem potrzeb klienta, co mamy nadzieję, wpływa na zadowolenie klientów CUF z Poznania. By być bardziej dostępni, współpracujemy z ponad 200 biurami partnerskimi w całej Polsce. Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej Euro-Tax.pl.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!