Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Wybierz kategorię Aktualności: Wszystkie

Godziny pracy 1, 8 i 9 czerwca

31-05-2023r. kategoria: CUF
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że 1 czerwca nasza firma (infolinia i biuro) pracuje do godziny 14.00. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Dodatkowo:
08.06. - infolinia oraz biuro w Poznaniu nieczynne;
09.06. - infolinia dla Klientów nieczynna, biuro w Poznaniu czynne w standardowych godzinach pracy, czyli od 8-16.
W czasie, gdy nasza firma jest zamknięta, zawsze można sprawdzać status swojego rozliczenia:

Majówka - godziny pracy

27-04-2023r. kategoria: CUF
Uprzejmie informujemy, że 2 maja nasza infolinia będzie nieczynna. Jednak tego dnia biuro w Poznaniu pozostaje otwarte od godziny 8 do 16.
Od 4 maja powracamy do pracy w standardowych godzinach:
✅✅
Pamiętaj, że zawsze i o każdej godzinie możesz samodzielnie sprawdzać status spraw, które dla Ciebie prowadzimy w panelu klienta: https://panel.cuf-podatki.pl/
Zachęcamy to tej formy kontaktu!

Radosnych Świąt!

06-04-2023r. kategoria: CUF

Szanowni Państwo, 

z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy dużo spokoju, radości i zdrowia, a także miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

 

Wesołych Świąt!

Zespół CUF

 WIELKANOCNYCH1

 

 

 

 

Kindergeld

02-01-2023r. kategoria: Niemcy

Dobra wiadomość dla osób mających prawo do zasiłku Kindergeld. Od 1 stycznia 2023 roku będą obowiązywać wyższe stawki. Świadczenie będzie wynosić 250 euro na każde dziecko. Wnioskodawca otrzyma więc miesięcznie:

  • 250 euro na 1 dziecko;
  • 500 euro na 2 dzieci;
  • 750 euro na 3 dzieci;
  • 1000 euro na 4 dzieci;
  • 1250 euro na 5 dzieci.

Jeśli więc pracujesz w Niemczech, jesteś rodzicem dzieci uczących się do 25 roku życia i masz prawo do pełnego lub części zasiłku tzw. dodatku dyferencyjnego, zgłoś się...

Wesołych Świąt!

22-12-2022r. kategoria: CUF

Pracownicy CUF-podatki.pl życzą Państwu zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

 

20, 22, 23 i 30 grudnia - zmiana godzin w obsłudze klientów!

19-12-2022r. kategoria: CUF

Szanowni Klienci

Podajemy świąteczne zmiany w funkcjonowaniu firmy:

We wtorek 20.12 jeśli w tym dniu macie pytania o swoje sprawy, które już dla Was prowadzimy:

  • na infolinii odpowiedzi udzieli Wam Automatyczny Asystent Kliena. Pozostali konsultanci będą dostępni w standardowych godzinach pracy w kolejnym dniu (g. 9-16);
  • warto pamiętać, że sprawy można też sprawdzić poprzez swój Panel Klienta https://panel.cuf-podatki.pl/- dostępny całą dobę! :)

 

W czwartek 22.12- pracujemy do godziny 14!

W...

 

Dodatek energetyczny w Niemczech

28-10-2022r. kategoria: Niemcy

W związku z rosnącymi kosztami energii, rząd federalny Niemiec postanowił pomóc swoim mieszkańcom i wypłacić dodatek energetyczny. Przysługuje on wszystkim osobom odprowadzającym podatek dochodowy na terenie tego kraju i posiadającym klasy podatkowe od I do V.

W jaki sposób można otrzymać premię?

Otrzymanie dodatku energetycznego nie wymaga złożenia dodatkowych dokumentów. Pieniądze są wypłacane przez pracodawcę automatycznie wraz z wynagrodzeniem, jako jednorazowa dotacja. Część osób otrzymało...

Wezwania z Belgii za rok 2021

19-10-2022r. kategoria: Belgia

Federale Overheidsdienst Financien czyli belgijski fiskus rozpoczął wysyłkę wezwań do rozliczenia za rok 2021. Osoby pracujące w Belgii mogą znaleźć w skrzynce pocztowej tzw. „zieloną książeczkę” czyli pismo o nazwie Aangifte in de belasting van niet-inwoners aanslagjaar 2022. Jeśli podatnik otrzymał taką korespondencję, oznacza to, że musi jak najszybciej złożyć deklarację podatkową za rok 2021 w belgijskim fiskusie – najlepiej w wyznaczonym na piśmie terminie. W przykładowej korespondencji,...

Klimabonus

03-10-2022r. kategoria: Austria

Od początku września 2022 roku w Austrii wypłacana jest premia klimatyczna tzw. Klimabonus. Przysługuje ona wszystkim osobom, dla których Austria przez co najmniej 6 miesięcy jest głównym miejscem zamieszkania. Przyznanie tego dodatku nie zależy od wysokości dochodu, wieku, pochodzenia czy narodowości. Premia ma trafić do jak najszerszej grupy osób. Również osoby zarejestrowane jako bezrobotne będą mogły być beneficjentami Klimabonus.

W jaki sposób można dostać premię?

Aby otrzymać Klimabonus nie...

Komunikat

20-09-2022r. kategoria: CUF

Informujemy, że w dniach 22-23 września nasza infolinia oraz biuro w Poznaniu będą nieczynne. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku tj. 26.09.2022 r. w standardowych godzinach pracy:

  • biuro od 8:00 do 16:00
  • infolinia od 9:00 do 16:00

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!