Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty i uprawnienia zagranicznych urzędów. Nadają one nam status oficjalnego agenta rozliczającego legalnie podatki w danym kraju. Dzięki temu możemy Państwu pomagać w pełni profesjonalnie i bezpiecznie.

 

Niemcy – Steuerberater

Posiadamy uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego. Dzięki temu nasi klienci są szybciej rozliczani, a ich sprawy są pod stałą kontrolą uprawnionych do tego specjalistów. W rezultacie odzyskujemy dla klientów największe możliwe zwroty podatku w najkrótszym czasie.

 

Holandia – numer BECON

BECON to numer identyfikacyjny dla agenta rozliczającego podatki z Holandii. Dzięki niemu jesteśmy szybko i sprawnie obsługiwani w zagranicznym urzędzie. Jako agent podatkowy jesteśmy też w stałym kontakcie z holenderskim urzędem Belastingdienst, dzięki czemu mamy najaktualniejsze informacje o wprowadzonych i nadchodzących zmianach podatkowych dla tego kraju. Zobacz dokument potwierdzający: KLIKNIJ TU.

 

Anglia - Agent Reference Number

Jesteśmy oficjalnym agentem podatkowym w Anglii. Dzięki temu pomagamy naszym klientom z zarówno standardowymi, jak i niestandardowymi rozliczeniami podatku np. self-assesment czyli działalność gospodarcza oraz self-employment czyli samozatrudnienie. Nasi klienci mogą liczyć na bardzo szybkie rozliczenia z Wielkiej Brytanii: średnio 3 miesiące od wysłania do urzędu!

 

Irlandia – TAIN

TAIN (Tax Agent Identification Number) to numer autoryzowanego irlandzkiego agenta podatkowego. Dzięki posiadaniu uprawnień TAIN możemy sprawnie rozliczać klientów oraz na bieżąco kontrolować przebieg ich spraw w irlandzkim urzędzie skarbowym. Zobacz dokument potwierdzający: KLIKNIJ TU.

 

Ministerstwo Finansów RP

Dziennik Ustaw z 2004, nr 73, poz. 658 to zezwolenie z Rozporządzenia Ministra Finansów dot. ogólnych zezwoleń dewizowych z dn. 15 kwietnia 2004 roku. Na jego podstawie przeprowadzamy rozliczenia walutowe dla naszych klientów.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!