Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Kariera

Jako prężnie działająca firma - zawsze chętnie poznajemy nowych ludzi, chcących dołączyć do naszego zespołu. Nie widzisz poniżej oferty pracy dla siebie? Jeśli szukasz zajęcia gwarantującego satysfakcję i jednocześnie wierzysz, że potrafisz się zaangażować w nowe zadania - wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@cuf.com.pl. Może szukamy właśnie takiej osoby, jak Ty - tylko jeszcze o tym nie wiemy! 

 

Niestety nie mamy aktualnie ofert pracy dla Ciebie, ale zaglądaj tu regularnie - może coś się pojawi :)

 

 

W przypadku wysyłania do nas oferty/CV, musisz wiedzieć, że zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest CUF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-626, ul. Szelągowska 25/2-3). Twoje dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przez Ciebie stanowisko. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym praw przysługujących Tobie w tym zakresie, znajdziesz tutaj (link do pliku pełną klauzulą).

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!