Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Zostań naszym Autoryzowanym Partnerem!

18-05-2021 r.
Jeśli prowadzisz biuro podatkowe lub rachunkowe i zgłaszają się do Ciebie osoby pracujące poza Polską - zostań naszym Partnerem! Wprowadź do swojego biura dodatkowe usługi: zagraniczne rozliczenia podatkowe. Od niemal 20 lat specjalizujemy się w rozliczaniu klientów indywidualnych pracujących w Niemczech, Holandii, Austrii, Danii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Belgii.  W swojej ofercie mamy także zasiłki z Niemiec, Holandii, Belgii.
 
Jeśli zostaniesz naszym Partnerem, będziesz mógł oferować klientom wsparcie w rozliczeniach przed zagranicznymi urzędami skarbowymi. 
 
Zgłoś się do nas, a my oddzwonimy do Ciebie. Podczas rozmowy opowiemy, jak wygląda partnerstwo z naszą firmą. Wtedy łatwiej zdecydujesz, czy te zasady Ci odpowiadają. Rozmowa do niczego Cię nie zobowiązuje, a może być początkiem udanej współpracy!
 

Kontakt: marta.weglewska@cuf.com.pl. W wiadomości podaj mail i telefon, by ułatwić rozmowę.

zapraszamy do wspolpracy z CUF

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!