Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Zorgtoeslag do 15 lipca!

19-06-2015 r.

Jeśli chcieliby Państwo złożyć wniosek o świadczenie Zorgtoeslag do Holandii za rok 2014 - prosimy, by dokumenty o ten zasiłek dotarły do naszej firmy do 15 lipca. Jeśli dotrzymają Państwo tego terminu, nasz zespół zajmujący się Zorgtoeslag - wyśle Państwa zgłoszenie do urzędu w terminie przez niego wyznaczonym. Prosimy pospieszyć się ze zgłoszeniami, by nie przepadły Państwu dodatkowe pieniądze - nawet 864-1600 euro!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!