Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Zmiany w urzędzie – nowy sposób informowania o konieczności zapłaty zaległości w urzędzie niderlandzkim!

21-12-2020 r.

Belastingdienst (urząd skarbowy w Holandii) ogłosił niedawno zmiany dotyczące sposobu informowania podatników o kwotach, które muszą wpłacić do fiskusa. Do tej pory, do każdego pisma informującego o konieczności zapłaty podatku do Belastingdienst, urząd dołączał dokument o nazwie „acceptgiro” – czyli rachunek w żółtym kolorze. W najbliższym czasie, w sprawach dotyczących podatku dochodowego, a także dodatku do ubezpieczenia zdrowotnego Zorgtoeslag, urząd zamiast ww. dokumentu będzie wysyłać inaczej wyglądające pismo o nazwie „Betaalinformatie”. Taka korespondencja będzie zawierała numer konta bankowego urzędu w Holandii, nr BIC oraz tytuł przelewu. Nowy wzór pisma udostępnimy Państwu na naszej stronie internetowej już niebawem.

[Tekst: J. Stodolny, Opracowanie A. Smukowska]

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!