Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Zaświadczenie o dochodach za 2020 rok z Holandii

05-02-2021 r.

Zaświadczenie o dochodach z Holandii to dokument, na który co roku wyczekujemy z niecierpliwością. Zazwyczaj jest on udostępniany przez urząd dopiero w marcu. W tym roku będzie podobnie. Z oficjalnych informacji urzędu skarbowego (Belastingdienst) wynika, że nowy wzór zaświadczenia pojawi się po 1 marca 2021r. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na oficjalny wzór dokumentu.

Do czasu pojawienia się wzorca za 2020 rok – można składać do CUF dokumenty na rozliczenie podatku z Holandii bez tego zaświadczenia. Nasza Centrala indywidualnie dośle swoim klientom nowy wzór zaświadczenia, gdy tylko holenderska skarbówka je udostępni.

Przypominamy, że dokument ten musi załączyć każdy podatnik, który posiada status rezydenta podatkowego w Holandii. Rezydentem jest osoba, której dochód z Holandii stanowi minimum 90% ogólnego dochodu z danego roku podatkowego.

 

[źródło: www.belastingdienst.nl]

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!