Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Zaświadczenie o dochodach za 2019 rok

21-01-2020 r.

Niebawem holenderski urząd skarbowy udostępni wzór "Zaświadczenia o dochodach za rok 2019". Jest to dokument, który wypełnia polski urząd skarbowy. Według oficjalnych informacji urzędu, właściwy dokument pojawi się dopiero 1 marca 2020 r. Naszych klientów uprzedzamy jednak! W latach poprzednich wiele firm udostępniało takie zaświadczenie przed oficjalną datą z urzędu - okazało się, że nie był to poprawny druk. Prawdopodobnie pobierano ten wzór z nieautoryzowanych stron w internecie. W ten sposób wiele osób pracujących w Holandii wykorzystywało niepoprawny wzór pisma i potem musiało go pozyskiwać drugi raz, ponosząc ponownie koszt tego działania. Zatem zachęcamy do cierpliwego oczekiwania, aż holenderski urząd opublikuje zaakceptowany przez siebie wzór "Zaświadczenia o dochodach za 2019 rok"! Będziemy o tym informować na bieżąco.

Do czasu pojawienia się oficjalnego wzorca za 2019 rok - można składać do nas dokumenty na rozliczenie bez tego zaświadczenia. Nasza Centrala CUF dośle swoim klientom indywidualnie nowy wzór zaświadczenia, gdy tylko holenderska skarbówka je udostępni.

Poniżej link do informacji urzędu:

www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/belastingdienst/prive/internationaal/aangifte_inkomstenbelasting/inkomensverklaring/

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij