Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Wielka Brytania wydłuża termin na złożenie deklaracji podatkowej za rok 2019/20

26-01-2021 r.

Nie do 31 stycznia, a do 28 lutego 2021r. można składać deklaracje podatkowe za rok 2019/20 w Wielkiej Brytanii. Termin dotyczy osób, które podlegają obowiązkowemu rozliczeniu z urzędem brytyjskim, czyli osób ze statusem Self-Assessment (status samorozliczenia) oraz Self-Employed (status samozatrudnienia – CIS). Deklaracje podatkowe za rok 2019/20 złożone do tego terminu nie będą podlegały karom za spóźnienie. Decyzja urzędu o wydłużeniu terminu jest podyktowana dynamicznie rozwijającą się sytuacją spowodowaną pandemią.

Należy zwrócić uwagę na fakt, iż decyzja ta dotyczy tylko i wyłącznie podatników składających deklaracje on-line (posiadających numer UTR). Osoby, które nie posiadają tego numeru, powinny złożyć deklaracje w wersji papierowej do 31 października 2020r. – w tym przypadku termin nie został przedłużony.

 

[Tekst: M.Szczepaniak, Opracowanie: A. Smukowska]

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!