Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Wezwania do rozliczenia za 2022 roku z Belgii

20-09-2023 r.

Jak co roku, belgijski urząd skarbowy rozpoczął wysyłkę wezwań do rozliczenia. Osoby, które pracowały w Belgii w 2022 roku mogą otrzymać charakterystyczną korespondencję tzw. „zieloną książeczkę”. Pismo zatytułowane jest „Aangifte in de belasting van niet-inwoners aanslagjaar 2023”. Jeśli  podatnik otrzymał taki dokument, musi jak najszybciej rozpocząć rozliczenie. Na piśmie wskazana jest data, w której deklaracji musi wpłynąć do urzędu skarbowego. Poniżej zamieszczamy zdjęcie dokumentu. Tutaj urząd wskazał termin do 24 listopada 2023.

Każdy podatnik podejmujący leganie pracę na terenie Belgii ma obowiązek rozliczenia. Urząd, wysyłając wezwania, mobilizuje podatników do szybkiego złożenia dokumentów, brak odpowiedzi w terminie może skutkować nałożeniem kar i doliczeniem odsetek.

Rozliczamy podatek z Belgii od lat – wiemy, jakie ulgi i warianty rozliczenia należy wybrać, aby deklaracja była sporządzona poprawnie i najkorzystniej. Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Zgłoś się przez formularz widoczny obok.

 

wezwanie BE

 

 

Zespół CUF

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!