Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Wezwania do rozliczenia z Holandii za 2020 rok

09-03-2021 r.

Belastingdienst (urząd skarbowy w Holandii) poinformował, że wysłał do podatników ponad 7,9 milionów wezwań do złożenia deklaracji podatkowych za rok 2020. Pisma o nazwie „Aangiftebrief 2020”, zawierają termin, w którym należy złożyć zeznanie podatkowe. Większość podatników ma w wezwaniu wskazaną datę rozliczenia: do 01 lipca 2021. Kary za brak złożenia deklaracji podatkowej zaczynają się od 369 euro i sięgają nawet 1500 euro!

W razie otrzymania wezwania z Holandii, zapraszamy do naszej firmy! U nas otrzymasz pomoc z rozliczeniem podatku za granicą. Dzięki temu można odzyskać nawet 2,5 tysiąca złotych.

Poniżej przedstawiamy wzór wezwania:

WEZWANIE NL 2020 CUF

 

 

 

 

 

 

 

 

[Źródło: https://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/nl/belastingaangifte/content/datum_brief_dag_in_de_toekomst?fbclid=IwAR2GT0-jeoUEUNNlwZy2uSpuHEM2kHUFxiD5ZefEj-Tzwtu2pO4Cx_ylfFM]

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!