Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Ważny komunikat dla klientów!

02-08-2023 r.

Uprzejmie informujemy, że 4 sierpnia Infolinia dla nowych klientów, czyli numer telefonu 61 82 88 102 wew. 1 będzie nieczynna. Osoby zainteresowane rozliczeniem podatku lub pozyskaniem zasiłku mogą zgłosić się do nas przez formularz
zgłoszeniowy zamieszony na www --> https://cuf-podatki.pl/

Jeśli wolisz złożyć dokumenty osobiście, zapraszamy do biura w Poznaniu, które tego dnia będzie otwarte w standardowych godzinach pracy: od 8 do 16.


Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo: bok@cuf.com.pl - postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.


Za utrudnienia przepraszamy!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!