Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Urząd skarbowy w Holandii rozpoczął wysyłkę wezwań do rozliczenia za rok 2023

04-03-2024 r.

Pisma o nazwie „Aangiftebrief 2023”, zawierają termin, w którym należy złożyć zeznanie podatkowe. Obecnie urzędnicy wysyłają wezwania z terminem do 5 maja. Nierozliczenie się może nieść nieprzyjemne konsekwencje. Standardowa kara to 385 euro, ale może ona wzrosnąć nawet do kilku tysięcy euro! Dlatego nie należy ignorować pism z urzędu.

Przykładowy dokument znajdziesz tutaj --> https://bit.ly/wezwanie2023

Jeśli otrzymałeś korespondencję z urzędu skarbowego w Holandii (Belastingdienst) i nie wiesz, co ona oznacza, zgłoś się do nas:

  • sprawdzimy pismo i powiemy co to za dokument;
  • przeprowadzimy rozliczenie podatkowe, dzięki temu uregulujesz swoje sprawy podatkowe;
  • ponadto powiemy Ci, czy możesz ubiegać się też o dodatek do ubezpieczenia Zorgtoeslag – dzięki temu możesz uzyskać dodatkowe pieniądze, nawet euro za jeden miesiąc!

Zgłoś się do nas

Masz kilka możliwości skontaktowania się z naszą firmą:

 Zapraszamy!

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!