Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF - zwrot podatku z zagranicy
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Szwecja – odzyskaj swój podatek!

13-04-2015 r.

Deklarację podatkową należy złożyć do 4 maja 2015 r.w szwedzkim urzędzie skarbowym (SKATTEVERKET). Jeżeli nie złożysz jej w tym terminie, urząd nałoży na Ciebie karę za opóźnienie oraz rozliczy cię ex officio, czyli bez uwzględniania ulg i odliczeń. Korzystniej więc jeśli zgłosisz się przez naszą firmę. Pamiętaj, że termin zgłoszenia Cię w urzędzie to 4 maja 2015, ale termin zgłoszenia się do nas z kompletem dokumentów musi być odpowiednio wcześniejszy: 15 kwietnia 2015. Jeśli się spóźnisz - zgłoś się jak najszybciej do nas, postaramy się Tobie pomóc. Ze Szwecji masz absolutny obowiązek rozliczenia!

Kiedy dostanę dokumenty od pracodawcy?

Pracodawca ma obowiązek dostarczyć Ci dokument podsumowujący Twój dochód  (KU 13 lub KU10) pomiędzy styczniem a marcem po zakończonym roku pracy.

INKOMSTDEKLARATION – co to takiego?

Jest to deklaracja podatkowa, wstępnie wypełniona przez szwedzki urząd. Jest ona wysyłana do podatnika w kwietniu na adres podany w szwedzkim urzędzie skarbowym. Dokument ten musi zostać przysłany do naszej firmy, w celu dalszego prowadzenia sprawy.

W jaki sposób mogę zwiększyć przysługujący mi zwrot?

Zgłoś się do nas. Posiadamy doświadczenie w naliczaniu wielu ulg i odliczeń, które zwiększają kwotę zwrotu, np. koszty wyżywienia, podróży czy prowadzenia tzw. podwójnego domostwa.

Jak długo będę czekać na zwrot?

Od momentu wysłania wniosku do urzędu, czas trwania rozliczenia średnio trwa ok. 6 miesięcy.  Jeśli w tym czasie nie otrzymasz  zwrotu na konto, nasi specjaliści skontaktują się z urzędem, aby wyjaśnić sytuację.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij