Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Rozlicz podatek bez wychodzenia z domu!

31-03-2021 r.

Chcesz otrzymać niezbędne dokumenty do rozliczenia i pomoc - bez wychodzenia z domu? To całkowicie zrozumiałe :) Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie (patrz na sekcję "Wypełnij formularz" widoczną po prawej stronie). Zgłoś się, a otrzymasz komplet dokumentów na swój mail! Zadzwonimy do Ciebie i pomożemy w wypełnieniu dokumentów oraz odpowiemy na Twoje pytania. A dodatkowo gwarantujemy, że zgłaszając się w ten sposób - otrzymasz super rabat*! Nie czekaj! Zgłoś się już dziś. Warto odzyskać dodatkowe pieniądze z nadpłaconego podatku i z zasiłków.

 

 

* Rabatem są objęte rozliczenia podatków z krajów: Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Niemcy, Austria, Belgia; a także zasiłki rodzinne z Belgii, Niemiec, Holandii! Szczegóły w zakładach poszczególnych produktów!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!