Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Poznajcie Waszego nowego asystenta Voicebot!

26-11-2021 r.

Z przyjemnością chcemy Państwa poinformować, że na naszej Infolinii będzie „pracował” Voicebot, czyli automatyczny asystent telefoniczny. Będzie on udzielał odpowiedzi na proste pytania naszych Klientów. Dzięki tej technologii, osoba dzwoniąca otrzymuje natychmiastowe wsparcie i nie musi czekać na połączenie z konsultantem.

Jak przygotować się do rozmowy z Voicebotem?

Zanim Voicebot udzieli informacji, poprosi o weryfikację. Dlatego należy przygotować:

  • numer Klienta lub numer sprawy;
  • datę urodzenia lub numer telefonu.

Jeśli prowadzona jest u nas więcej niż jedna sprawa, Voicebot poprosi też o podanie kraju i roku podatkowego rozliczenia, o które chcemy zapytać.

Rozmawiając z Voicebotem, wszystkie informacje należy podawać słownie, bez konieczności używania klawiatury. Nasz Voicebot będzie rozwijany z czasem – zależnie od potrzeb Klientów. Liczymy, że zmiana się Państwu spodoba i przyspieszy otrzymanie odpowiedzi na pytania dotyczące Państwa usług.

 

Pozdrawiamy, Zespół CUF

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!