Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Otrzymaliśmy dotację z UE!

11-01-2024 r.
FENG RP UE RGB 1
Dzielimy się dzisiaj wspaniałą informacją!
 
Od lat naszym celem numer jeden jest zadowolenie naszych Klientów. Chcemy rozliczać Was jak najszybciej, według najwyższych standardów i zgodnie urzędowymi wymogami. Już teraz co roku ułatwiamy proces rozliczeń podatkowych tysiącom Klientów i odzyskujemy najwyższe możliwe kwoty. Ale chcemy robić dla Was jeszcze więcej, dlatego ubiegaliśmy się o dofinansowanie z UE i otrzymaliśmy je! Tak, z radością informujemy, że:
 
Firma CUF sp z o.o. uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Opracowanie innowacyjnego procesu biznesowego poprzez stworzenie zrobotyzowanych algorytmów oraz środowiska wspierającego działanie łańcuchów procesów zrobotyzowanych w celu zautomatyzowanego generowania deklaracji podatkowych.”
 
Projekt jest realizowany, aby wzmocnić poziom innowacyjnych rozwiązań procesowych z uwzględnieniem obszaru sztucznej inteligencji. Skład zespołu badawczego to specjaliści w zakresie prawa podatkowego, zarządzania, programiści, deweloperzy oraz kadra naukowa. Na potrzeby projektu zakupiony zostanie sprzęt komputerowy oraz niezbędne oprogramowanie.
 
Całość ma postać innowacji procesowych, realizowanych, aby zwiększyć konkurencyjność usługi rozliczenia podatku dla klientów pracujących legalnie w Polsce, Niemczech i Holandii.
 
Z projektu będą korzystać zarówno pracownicy wnioskodawcy, dla których zaplanowano cykl szkoleń i warsztatów, a także aktualni i przyszli klienci oraz partnerzy biznesowi.
Efektem projektu będzie innowacyjny i ustandaryzowany proces tworzenia wysokiej jakości deklaracji podatkowych uwzględniający skrócenie czasu oczekiwania na wysyłkę wniosków do urzędu, mając na względzie aspekty społeczne, środowiskowe oraz edukacyjne.
 
Wartość projektu: 2 750 684,53 PLN
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 1 862 442,70 PLN

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!