Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Odzyskaj podatek za 2023 rok już teraz!

17-01-2024 r.

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy wysyłkę deklaracji podatkowych za rok 2023 do niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt. Pierwsze deklaracje już za nami. Jeśli więc otrzymałeś kartę podatkową Lohnsteuerbescheinigung za 2023 rok od niemieckiego pracodawcy, zgłoś się do nas, by jak najszybciej cieszyć się zwrotem podatku. Posiadamy uprawnienia Steuerberatera, czyli niemieckiego doradcy podatkowego, dlatego nasze zeznania:

  •  są wysyłane on-line,
  •  urząd rozpatruje w pierwszej kolejności,
  •  sporządzone są na najwyższym poziomie i zgodnie z prawem podatkowym,
  •  uwzględniają wszystkie możliwe ulgi i dodatki,
  •  są wykonywane legalnie - uważaj, bo na rynku jest wiele firm rozliczających bez uprawnień!

Jak się zgłosić na rozliczenie podatku?

  •  wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy na naszej www https://cuf-podatki.pl/
  •  przyjdź do jednego z ponad 250 Autoryzowanych Partnerów - adresy biur znajdziesz na mapie  https://cuf-podatki.pl/dane-kontaktowe/
  •  odwiedź nas w centrali w Poznaniu i złóż dokumenty na miejscu w biurze  https://cuf-podatki.pl/dane-kontaktowe/

Jakie inne usługi oferujemy?

Poza podatkiem z Niemiec odzyskamy także podatek z Holandii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Irlandii! Dla naszych Klientów możemy także złożyć wniosek o zasiłek na dzieci Kindergeld z Niemiec i Kinderbijslag z Holandii, a także zawnioskujemy o dodatek zdrowotny Zorgtoeslag.

 

Zapraszamy!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Niemiec i Holandii. Zapraszamy!