Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Obsługa on-line do 25 kwietnia

30-03-2021 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach od 30 marca do 25 kwietnia nasza centrala w Poznaniu będzie obsługiwać klientów wyłącznie za pośrednictwem telefonu i e-mail. Biuro pozostanie w tym okresie zamknięte. 

Zachęcamy Państwa do kontaktu pn.-pt. w godz. 9-16 za pośrednictwem:

  • infolinii: 61 82 88 102 (dla klientów, którzy chcą zgłosić się po nową usługę wew. 1, dla klientów z już rozpoczętą usługą wew.2);
  • e-maila: bok@cuf.com.pl;
  • skrzynek pocztowych, w których można w przedsionku firmy zostawić dokumenty (prosimy wszystko wkładać do 1 koperty i opisywać tak, by była możliwa identyfikacja nadawcy, czyli można wpisać numer sprawy lub imię+nazwisko+tel+mail);
  • przydatne informacje można także znaleźć na naszej stronie: cuf-podatki.pl

Nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu w kwestii zagranicznych podatków i zasiłków! Są przygotowani do obsługi zdalnej :)

Jednocześnie informujemy, że nasze biura partnerskie w innych miastach działają bez zmian. Można się z nimi kontaktować bezpośrednio (KONTAKT), by ustalić czy jest możliwa wizyta.

Prosimy o wyrozumiałość, gdyby czas oczekiwania na naszej infolinii był nieco dłuższy. W takiej sytuacji - doradzamy kontakt mailowy.

 

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy Państwu dużo zdrowia,

Zespół CUF

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!