Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Niemcy wydłużają termin na złożenie deklaracji podatkowej za rok 2020

05-07-2021 r.

Centralny Federalny Urząd Podatkowy poinformował o zmianach w terminach złożenia deklaracji do niemieckiego urzędu skarbowego.

Nie do 31 lipca, a do 31 października 2021 r. można składać zeznanie podatkowe za rok 2020 w Niemczech. Termin ten dotyczy osób, które podlegają obowiązkowemu rozliczeniu z niemieckim urzędem i składają wniosek samodzielnie.  

Wydłużony został także termin dla osób, które składają deklarację podatkową za pośrednictwem doradcy podatkowego. Do tej pory mogły to zrobić do 28 lutego 2022 r. Po aktualizacji terminów podatnicy mają czas aż do 31 maja 2022 r. Termin ten dotyczy osób rozliczających się z naszą firmą, gdyż zgłaszamy zeznania właśnie jako niemiecki doradca. 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w rocznym rozliczeniu z fiskusem w Niemczech – zgłoś się do nas przez nasz formularz widoczny po prawej stronie. Pomożemy Ci!

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!