Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Korespondencja z Belastingdienst Toeslagen

28-07-2017 r.

Jeśli otrzymali Państwo z holenderskiego urzędu Belastingdienst Toeslagen kopertę, a w niej dokumenty o nazwie ZORGTOESLAG AANVRAGEN, ZORGTOESLAG STOPZETTEN I INKOMEN OPGEVEN OF WIJZIGEN, prosimy o odesłanie ich do nas najpóźniej do 18 sierpnia!

Korespondencja ta, to indywidualne formy, które zamawiane są w Belastingdienst i wysyłane przez urząd na adres podatnika zarejestrowany w fiskusie. Dokumenty są niezbędne do złożenia wniosku o zwrot dodatku zdrowotnego Zorgtoeslag. Nie trzeba ich podpisywać, ale należy je przysłać do nas jak najszybciej. Ostateczny termin na złożenie wniosku o zwrot dodatku zdrowotnego za 2016 rok mija 1 września 2017! Abyśmy mogli przygotować dokumenty i wysłać je w tym terminie, formy te muszą zostać przysłane do nas najpóźniej 18 sierpnia.

Jeżeli formularze nie zostaną odesłane na czas, mogą Państwo stracić nawet między 996 a 1896 euro! Warto się pospieszyć, gdyż pieniądze te należą się Państwu w  ramach rekompensaty za opłacanie obowiązkowych składek na Zorgtoeslag.

Wzór korespondencji znajdą Państwo tutaj.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!