Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

KINDERGELD – wyższe stawki od 1 stycznia 2021r.

05-02-2021 r.

Od nowego roku obowiązują wyższe stawki niemieckiego zasiłku na dzieci Kindergeld. Od tej pory urząd wypłaci:  

  • na pierwsze i drugie dziecko: 219 euro miesięcznie,
  • na trzecie dziecko: 225 euro miesięcznie,
  • na czwarte i kolejne dziecko: 250 euro miesięcznie.

 Dla osób pobierających Kindergeld w 2020r. nowe stawki zasiłku oznaczają wzrost zasiłku aż o 15 euro miesięcznie na każde dziecko. Zatem od stycznia 2021 roku, mając np. czworo dzieci, otrzymamy co miesiąc 913 euro świadczenia Kindergeld. Zasiłek można pobierać na dzieci uczące się do 25 roku życia mieszkające w Polsce lub w Niemczech. Szczegóły na temat tego świadczenia znajdą Państwo na naszych stronach. Jeśli potrzebujesz pomocy z formalnościami, skontaktuj się z nami.

 

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!