Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Kindergeld

02-01-2023 r.

Dobra wiadomość dla osób mających prawo do zasiłku Kindergeld. Od 1 stycznia 2023 roku będą obowiązywać wyższe stawki. Świadczenie będzie wynosić 250 euro na każde dziecko. Wnioskodawca otrzyma więc miesięcznie:

  • 250 euro na 1 dziecko;
  • 500 euro na 2 dzieci;
  • 750 euro na 3 dzieci;
  • 1000 euro na 4 dzieci;
  • 1250 euro na 5 dzieci.

Jeśli więc pracujesz w Niemczech, jesteś rodzicem dzieci uczących się do 25 roku życia i masz prawo do pełnego lub części zasiłku tzw. dodatku dyferencyjnego, zgłoś się do nas. Złożymy w Twoim imieniu wniosek do Familienkasse, kompleksowo poprowadzimy sprawę w urzędzie i pozyskamy dla Ciebie najwyższą możliwą kwotę.

Więcej o Kindergeld przeczytasz tutaj: https://cuf-podatki.pl/zasilek-rodziny-z-niemiec/

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!