Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Kiedy otrzymasz kartę podatkową od zagranicznego pracodawcy

28-01-2021 r.

Każda osoba legalnie pracująca za granicą, powinna otrzymać co roku odpowiednik PIT 11. Jest to roczny dokument podsumowujący otrzymane wynagrodzenie, potrącony podatek i inne opłaty związane z zatrudnieniem. Terminy przekazywania tych druków do pracowników - są różne. Zależą od kraju, w którym się pracowało.

Najczęściej taki dokument jest wystawiany i przekazywany do pracownika po zakończonym roku podatkowego. Pracodawca zazwyczaj przysyła kartę podatkową mailem lub listownie. Taki dokument z zagranicy potrzebny jest do rozliczenia przed polskim fiskusem, ale również do sporządzenia deklaracji podatkowej za granicą. W naszej firmie zawsze prosimy klientów o kopie rocznych kart podatkowych, nigdy oryginały. Wystarczy czytelne zdjęcie, skan czy kserokopia. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy też rozliczenie bez rocznego dokumentu (Wielka Brytania i Irlandia), jednak nie ma wówczas możliwości wykonania wstępnej kalkulacji. Poniżej przedstawiamy terminy, w jakich pracownicy powinni otrzymać karty podatkowe od pracodawców. Jeśli potrzebujecie pomocy z ich pozyskaniem, zgłoście się do nas! Naszym klientom pomagamy pozyskać roczne karty podatkowe z wybranych krajów.

TERMINY WYSTAWIANIA ROCZNYCH KART PODATKOWYCH ZA GRANICA CUF SP. Z O.O.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!