Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Holandia już wypłaca podatki za 2014

22-06-2015 r.

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że urząd holenderski wydał już decyzje dla ponad połowy naszych klientów. Tym samym coraz więcej osób otrzymuje swój zwrot podatku z Holandii za 2014 rok. Jest to możliwe, gdyż w tym roku jeszcze bardziej intensywnie współpracowaliśmy z holenderskim urzędem Belastingdienst. W przypadku spraw, gdzie nie mamy jeszcze decyzji podatkowej - dołożymy wszelkich starań, by tę kwestię przyspieszyć!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!