Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Dlaczego nasi klienci mają lepiej!

16-07-2014 r.

Szanowni Państwo!

Otwieramy nowy cykl artykułów na naszej stronie internetowej! Postaramy się w nich przybliżyć, jakie ulepszenia wypracowaliśmy, by przyspieszyć oraz maksymalnie udoskonalić rozliczenia podatków i zasiłków w naszej firmie. Artykuły będą podzielone tematycznie na korzyści ogólne oraz na takie, które dotyczą Klientów rozliczających z CUF konkretny kraj.

Wszystkie kwestie, które opiszemy w tym cyklu - są jednocześnie naszymi przewagami nad wieloma konkurencyjnymi firmami. Ale to nawet nie o to chodzi. Przede wszystkim zależy nam bowiem, by Klient podejmował decyzję o współpracy z CUF w oparciu o konkrety. Chcemy pokazać: jak na proces rozliczeń wpływają zastosowane u nas innowacyjne rozwiązania, narzędzia i oczywiście kompetencje, które wypracowaliśmy przez lata w bezpośredniej współpracy z zagranicznymi urzędami.

Rozliczenia podatkowe i wnioski zasiłkowe to ważna sprawa - warto więc powierzać je takim firmom, które wiedzą, jak Klientowi pomóc w profesjonalny sposób. My to wiemy. Pomagamy naszym Klientom już 13-sty rok!

Z poważaniem
Krzysztof Kuźnik
Prezes Zarządu CUF sp. z o.o.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!