Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Dania – uwaga na fałszywe maile!

06-07-2015 r.

Urząd Skarbowy w Danii (SKAT) informuje o fałszywych mailach, które rozsyłane są do obywateli. Wiadomości te są próbą wyłudzenia danych osobowych klientów – treść dotyczy udostępnienia Państwa danych oraz informacji dotyczących kart kredytowych. Duński Urząd apeluje o ostrożność i nieodpowiadanie na tego typu wiadomości. Urząd nigdy za pośrednictwem maila nie prosi o tego typu informacje.

Dlatego jeśli otrzymają Państwo mail, który jest z logo SKAT, wygląda jak prawdziwy mail z urzędu, ale w treści jest prośba o podanie danych lub kliknięcie w link – nie należy odpowiadać! Powinno się usunąć taką wiadomość. Urząd Skarbowy wypłaca pieniądze ze zwrotu podatku tylko na podane przez Państwa konto (NemKonto), więc jeśli urząd to konto już posiada – nie powinna taka wiadomość Państwa dotyczyć.

 

Oto przykład takiej wiadomości:

Deres restitution afgift er klar til at blive taget.

Klik venligst her, og starte processen

Skatte-og toldadministration - SKAT

(Your tax refund can now be paid out.
Please click here to start the process
Tax and customs administration - SKAT)

 

Więcej przykładów jest na stronie:
http://www.skat.dk/SKAT.aspx?oId=2113680&vId=0

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!