Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Czy podatnik pracujący tylko za granicą musi rozliczać się w Polsce? - cz.2

06-04-2021 r.

Niedawno analizowaliśmy dla Państwa, czy prawo polskie nakazuje złożenie PIT w ojczyźnie podatnikowi pracującemu wyłącznie za granicą. Tu znajdą Państwo link http://bit.ly/pol_PIT

Teraz stworzyliśmy dla Państwa ściągę, która tłumaczy to samo zagadnienie, ale od strony zagranicznego prawa podatkowego. Zdarzają się sytuacje, że prawo polskie i zagraniczne wskazują inne rozwiązania. Takim przykładem są Niemcy. Zgodnie z ustawodawstwem polskim, osoba pracująca tylko w Niemczech nie ma obowiązku składania PIT w Polsce. Jednak jeśli podatnik chce lub musi rozliczyć się w Niemczech, wymagane jest złożenie polskiego PIT, by uzyskać zaświadczenie UE/EOG - dokument niezbędny do niemieckiego rozliczenia. Szczegółowe informacje o poszczególnych krajach z naszej oferty, znajdą Państwo na poniższej grafice.

Należy jednak pamiętać, że nie muszą Państwo samodzielnie rozstrzygać, czy mają obowiązek rozliczać się w Polsce czy nie. Można zgłosić się do nas - CUF, gdzie otrzymają Państwo pomoc w ustaleniu, czy i jak należy rozliczać się w Polsce. Nasza firma przeprowadzi też rozliczenie za granicą zgodnie z obowiązującym w danym kraju prawem. Dzięki temu mogą być Państwo spokojni, że deklaracja zostanie wykonana poprawnie, a Państwa sytuacja przed zagranicznym urzędem skarbowym będzie uregulowana! Zapraszamy!

CZY ROZLICZAC PIT W PL CUF

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!