Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Belgia - ważne terminy

22-09-2017 r.

Na stronie internetowej belgijskiego urzędu skarbowego pojawiła się informacja na temat tegorocznych rozliczeń podatkowych. Urząd informuje, że w październiku będzie rozsyłał do nierezydentów podatkowych formy podatkowe niezbędne do rozliczenia. Nierezydentów, czyli osób, których dochód z Belgii nie stanowił 75% zarobków ze wszystkich krajów w danym roku podatkowym.

Rozliczenie podatku przed belgijską skarbówką jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy legalnie pracowali na terenie Belgii. W wielu przypadkach jest bardzo korzystne. Średni zwrot podatku w przypadku naszych klientów wynosi 800 euro. Ostateczna kwota rozliczanego podatku zależy od indywidualnej sytuacji klienta. Nasza firma stosuje szereg ulg, by maksymalnie zwiększyć odzyskiwaną kwotę. Najwyższy zwrot z rozliczenia, jaki pozyskaliśmy dla naszego klienta, wyniósł 5 503 euro.

Jeśli chcieliby Państwo rozliczyć 2014 rok z Belgii, to najpóźniej 9 października 2017r. dokumenty musiałyby dotrzeć do naszej firmy. Gdyż niebawem urząd przestanie przyjmować wnioski za 2014 rok.  

Osoby, które posiadają dzieci, a pracują na terenie Belgii, mogą ubiegać się dodatkowo o zasiłek rodzinny Kinderbijslag. Kwoty tego zasiłku są znacznie wyższe niż w Polsce. Więcej informacji na temat zasiłku znajdą Państwo tutaj.

 

Źródło:

https://financien.belgium.be/nl/particulieren/belastingaangifte/

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!