Powiadomienie o plikach cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), które zbierają i przetwarzają Twoje dane w celu profilowania treści strony aby dopasować ją do Twoich potrzeb, a także w celach statystycznych oraz służących poprawie jakości naszych usług i zapewnienia bezpieczeństwa ich świadczenia: Więcej Rozumiem

CUF zwrot podatku
infolinia: 61 82 88 102

Rozliczenie podatku i pozyskanie zasiłków dla Polaków pracujących za granicą

Polska: Rozlicz podatek

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS
To pierwszy krok, żeby mieć rozliczony polski PIT z wykazanymi dochodami z zagranicy (tzw. PIT z załącznikiem PIT-ZG)!

Wykonujemy rozliczenie podatku w przed polskim urzędem skarbowym dla Polaków, którzy pracowali za granicą. Nawet osoby, które cały rok przebywały poza Polską, muszą często złożyć PIT w Polsce. Bez tego dokumentu, nie da się w wielu krajach złożyć zagranicznej deklaracji podatkowej. 

Możesz samodzielnie wydrukować, uzupełnić i przysłać do nas komplet dokumentów (do pobrania poniżej). To wystarczy, by rozliczyć Cię z podatku w Polsce. Lub zadzwoń do nas po pomoc: 61 82 88 102 wew. 1.

Pobierz dokumenty

Pobierz poniższy załącznik, wypełnij i odeślij do nas.

Pobierz - dokumenty PIT Polska

 

Krok po kroku

Z nami rozliczysz podatek przed polskim urzędem skarbowym szybko i sprawnie. Najpierw wydrukuj powyższy komplet dokumentów, wypełnij go wg załączonej do niego instrukcji, odeślij do nas na wskazany tam adres.

Wszystko o podatku

1. Czas rozliczenia: zależy od momentu, gdy składasz do nas dokumenty na PIT. Dopytaj naszego specjalistę, ile obecnie zajmuje nam to czasu.

2. Wysokość zwrotów nadpłaty podatku: jest uzależniona od indywidualnej sytuacji klienta!

3. Metody rozliczenia: stosujemy różne metody rozliczenia zagranicznych dochodów - są one uzależnione od obowiązujących w danym momencie przepisów podatkowych względem konkretnego kraju.

 

Nie czekaj, zgłoś się już dziś i odzyskaj swoje pieniądze!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zgłoś się do nas pod numerem telefonu 061 82 88 102 lub przez e-mail z zakładki KONTAKT. Z chęcią Ci pomożemy!

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Odzyskaj podatek i zasiłek!
Otrzymasz komplet dokumentów na podany e-mail.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Wykonujemy rozliczenia podatku z: Anglii, Irlandii, Holandii, Niemiec, Belgii, Danii i Austrii. Pozyskujemy zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij