Skorzystaj z promocyjnej prowizji! Teraz tylko 7%!

Zasiłki z Unii Europejskiej

  • Korzystaj z zasiłków
  • Krok po kroku
  • Pytania i odpowiedzi

Zasiłki z Holandii, Belgii i Niemiec!

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ OBOK ------->

a szybko pozyskasz pieniądze z zasiłków!

 

Pracujesz/pracowałeś w Holandii, Belgii lub Niemczech? Przysługują Ci zasiłki. Uzyskamy je dla Ciebie. To proste!

 

Nie ponosisz żadnej opłaty z góry! Wysyłasz tylko do nas zgłoszenie przez elektroniczny formularz (obok). My oddzwaniamy w ciągu 48h i pomagamy we wszystkim.

 


POBIERZ DOKUMENTY:

Możesz także samodzielnie wydrukować, uzupełnić i przesłać do nas komplet dokumentów potrzebnych, by odzyskać zasiłki, pobierz je tutaj:

 

Komplet zasiłek rodzinny - Niemcy

Komplet zasiłek rodzinny - Holandia

Komplet zasiłek zdrowotny - Holandia

Komplet zasiłek rodzinny - Belgia

 

Zyskaj nawet do 2200 euro rocznie za każde 1 dziecko lub prawie 900 euro z zasiłku Zorgtoeslag! - KLIKNIJ i sprawdź szczegóły

 

Jakie zasiłki pozyskujemy:

  • zdrowotny w Holandii - Zorgtoeslag
  • rodzinny w Holandii - Kinderbijslag (z dodatkiem Kindgebonden budget)
  • rodzinny w Niemczech - Kindergeld
  • rodzinny w Belgii - Kinderbijslag

 

To proste:

 • Wysyłasz do nas odpowiednie dokumenty, 

 • Sprawdzamy, czy przysługuje Ci zasiłek,

 • Otrzymujesz pieniądze i wydajesz, na co chcesz!

 

Więcej informacji:

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o zasiłkach chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CUF Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szelągowska 25/2-3, 61-626 Poznań, zarejestrowaną: Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP 9721176202, o kapitale zakładowym 337500,00 zł opłaconym w całości, jako administratora danych, moich danych osobowych w celu przygotowania dla mnie ofert indywidualnych dotyczących odzyskiwania i realizacji zwrotu podatku i prowadzenia negocjacji odnośnie treści takich ofert, a w związku z tym także na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług CUF Sp. z o.o. i innych spółek uczestniczących w świadczeniu usług z tego zakresu. Zgoda obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i przekazywanie ich w/w podmiotom oraz ich przetwarzanie w przyszłości. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest CUF Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dane będą przechowywane i przetwarzane na podstawie mojej zgody, w siedzibie administratora lub podmiotu przetwarzającego dane na jego zlecenie, oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Firma CUF oferuje szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularz z naszej strony. Usługa zwrotu podatku z zagranicy obejmuje kraje: Anglia, Irlandia, Holandia, Niemcy, Norwegia, Belgia, USA, Dania, Szwecja i Austria. Pozyskujemy też zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!
Na skróty Zwrot podatku Anglia Zwrot podatku USA Zwrot podatku Norwegia Zwrot podatku Irlandia Zwrot podatku Holandia Zwrot podatku Niemcy Zwrot podatku z Belgii Zwrot podatku Austria Podatek UK Podatek Belgia Kontakt Odzyskaj podatek Jak to działa
Get Adobe Flash player
Zwrot podatku z Holandii Zwrot podatku z zagranicy Zwrot podatku z Anglii Zwrot podatku Dania Zwrot podatku Szwecja
CUF Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Szelągowskiej 25/2-3, 61-626 Poznań, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe-Miasto i Wilda
w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000303597, NIP: 9721176202, Regon: 300803988, o kapitale zakładowym w wysokości 337 500,00 zł, opłaconym w całości, info@cuf.com.pl
Akceptuję

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.